Сільвестрова Яна Ігорівна

Сільвестрова Яна Ігорівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи Комишуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області, вчитель математики.

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет імені В.Винниченка у 2010 році.

Постійно знаходжусь в пошуках нових форм роботи з учнями та вчителями. Веду школу молодого вчителя. Заохочую педагогічних працівників закладу до участі у фахових, творчих конкурсах та підвищення кваліфікації. Широко впроваджую інноваційні технології в управлінській діяльності.

Володію ІКТ та активно використовую їх у методичній роботі та навчальній діяльності.

Для результативноїта оперативної комунікації з педагогічними працівниками школи та філій створила Віртуальну учительську навчального закладу. Працюю над створенням єдиного інформаційного простору опорного закладу.

     Активно приймаю участь у районних методичних заходах для учителів математики, інформатики та інших категорій. Впроваджую у закладі систему роботи зіSTEM- освіти та ділюсь досвідом роботи з колегами інших шкіл. Для ефективної роботи з даного напряму створила міні-лабораторію STEM-освіти у закладі та координую роботу щодо впровадження в освітній процес програмного забезпечення MozaBook.