Майоров Даниїл Андрійович

Майоров Даниїл Андрійович

Магістр з освітніх, педагогічних наук начальник відділу розвитку Пластового руху в Київській області КЗ КОР «Пластовий вишкільний центр», голова Київської округи молодіжної організації «ПЛАСТ – Національна скаутська організація України» ,тренер державної програми «Молодіжний працівник»

Даниїл Майоров став першим представником Черкаської області, який отримав премію Верховної Ради України!

e-mail: danmaiorov@gmail.com

Біографія

Народився в м. Черкаси в 1986 році. Одружений, маю доньку.

У 2008 році здобув дві вищі освіти в НТУУ «Київський Політехнічний Інститут» (Факультет лінгвістики, Факультет авіаційних і космічних систем)

з 2011 року: член молодіжної організації «ПЛАСТ – Національна скаутська організація України»

2016: головний спеціаліст відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України

з 2016 року: член Міжвідомчої комісії з питань національно-патріотичного виховання при Кабінеті Міністрів України

2016-2017: керівник Полтавської філії Української Академії Лідерства

2018: Член робочої групи Міністерства освіти та науки України з розробки Стратегії розвитку громадянської освіти

2019: експерт Національного агентства із забезпечення якості освіти

У 2019 році здобув вищу освіту в Уманському державному педагогічному університет ім. Павла Тичини (Факультет соціальної та психологічної освіти)

Сертифікати та нагороди

2016 Премія Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування

2018  Почесна грамота Міністерства молоді та спорту України за вагомий особистий внесок в розвиток молодіжної роботи в Україні та програму «Молодіжний Працівник»

2018 Сертифікат Міністерства освіти та науки України про навчання за програмою тренінгу з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці»

2019  Сертифікат Партнерства між Європейською комісією та Радою Європи в сфері молоді за проходження онлайн-курсу “Essentials of youth policy”

Про ПЛАСТ

ПЛАСТ – Національна скаутська організація України. Будучи неполітичною і позаконфесійною організацією, Пласт виховує свідомих, відповідальних та повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільнот і провідників українського суспільства. 

Пласт існує вже 107 років, він з’явився як аналог скаутського руху в 1911 році.  12 квітня 1912 року у Львові  вихованці одного з засновників Пласту, Олександра Тисовського, вперше склали Пластову Присягу. Цю дату традиційно вважають Днем народженням українського Пласту. Засновниками організації були Олександр Тисовський, Петро Франко (син Івана Франка) та Іван Чмола.

Метою Пласту є сприяти всебічному патріотичному вихованню і самовихованню української молоді на засадах християнської моралі. Для досягнення цього ми діємо за пластовою методою, яка полягає у добровільності членства в організації, вихованні і навчання через гру та працю, поступовій програмі занять і випробувань, системі самоорганізації, житті серед природи, підтримці зацікавлень і здібностей дітей та молоді.

Серед відомих вихованців Пласту – Любомир Гузар, Богдан Гаврилишин, Любомир Романків, Борис Ґудзяк, Квітка Цісик, Гайдемарі Стефанишин-Пайпер, Кетрін Винник, Ярослав Ажнюк, Настя Станко, Соломія Бобровська та інші.

Більше інформації на офіційному сайті https://www.plast.org.ua