Кущ Людмила Володимирівна

Кущ Людмила Володимирівна

Майстриня декоративно-прикладного мистецтва з м. Бориспіль. Педагогічний стаж – 27 років.

Художньо-педагогічну діяльність розпочала з посади виховательки у закладі дошкільної освіти. Протягом 16 років керувала гуртком декоративно-вжиткового мистецтва у закладі позашкільної освіти. Як педагог-експериментатор апробувала навчальний курс з етнодизайну в  ліцеї «Дизайн-освіта» ім. Павла Чубинського м. Борисполя. Паралельно вела студію декоративно-вжиткового мистецтва. Разом з учнями-студійцями неодноразово брала участь у фестивалі «Трипільське коло». Працювала заступницею директора Бориспільського міського музею, де відкрила і вела творчу студію для старшокласників, обдарованих художніми здібностями.

    Брала участь у науково-практичних конференціях, організованих Громадською спілкою «Українська асоціація освіти дорослих», відділом діагностики обдарованості Інституту обдарованої дитини НАПН України, музеєм художньо-технічної іграшки МОН України у м. Києві. Має публікації у збірниках наукових праць.

      Як  координаторка волонтерської організації надає допомогу українським воїнам, що обороняють Україну від російських окупантів. Організаторка етнокультурного фестивалю «Козацька варта», який проводиться у Борисполі п’ять років поспіль. Обрана головою ГО «Громада «Козацька варта». Бере активну участь у розвитку освіти дорослих, керує «Цікавою майстернею творчих людей», яку організувала для жінок віком 40+. Майстерня демонстрували свої твори на фестивалі «Золоті роки» у Львові (2019 р.).

Творчий доробок Кущ Людмили Володимирівни